Letošní sezóna

    • 20. 11. pátek
    • OTEVŘENO21
      START22
  • Basic Connects w/ Sunshine People - zrušeno
    • STYLHouse
    • VSTUPNÉ90 Kč
    • OTEVŘENO21
      START22
    • 14. 11. sobota
      • OTEVŘENO20
        START21
    • Znouzectnost - zrušeno
      • STYLPunk
      • VSTUPNÉ150,-
      • OTEVŘENO20
        START21
        • 13. 11. pátek
          • OTEVŘENO20
            START21
        • Skyline - křest desky - zrušeno
          • STYLDNB, Electronica, POP
          • VSTUPNÉ250,-
          • OTEVŘENO20
            START21
            • 30. 10. pátek
              • OTEVŘENO20
                START21
            • E!E + N.V.Ú. tour 2020 - zrušeno
              • STYLPunk
              • VSTUPNÉ200,-
              • OTEVŘENO20
                START21
                • 23. 10. pátek
                • OTEVŘENO21
                  START22
              • Shift w/Smack One (dj-set) - zrušeno
                • STYLRap, Dubstep, Grime, Techno
                • VSTUPNÉ150,-
                • OTEVŘENO21
                  START22
                • 20. 10. úterý
                • OTEVŘENO20:00
                  START
              • Erika Stárková & Bill Candy, pořádá Nostalgie Music Agency - zrušeno
                • STYLFunky, Jazz, Rock
                • VSTUPNÉ200,-
                • OTEVŘENO20:00
                  START
                • 16. 10. pátek
                • OTEVŘENO21
                  START22
              • Basic Connects w/ Magors - zrušeno
                • STYLDeep house
                • VSTUPNÉ90,-
                • OTEVŘENO21
                  START22
                • 9. 10. pátek
                • OTEVŘENO20
                  START21
              • Otvíráme Metro Club w/Prago Union - zrušeno
                • STYLHip-hop alternative
                • VSTUPNÉ200,-/250,-
                • OTEVŘENO20
                  START21
                • 19. 9. sobota
                • OTEVŘENO20
                  START21
              • Zrušeno!! - Benefiční koncert pro skautské středisko M. Seiferta Beroun, pořádá J. Duben
                • STYLPOP
                • VSTUPNÉ150,-
                • OTEVŘENO20
                  START21
                • 7. 5. čtvrtek
              • Rugkutta UK - zrušeno
                • 24. 4. pátek
              • Smack One (dj set) - zrušeno
                • 17. 4. pátek
              • Basic Connects w/ Magors - zrušeno
                • 10. 4. pátek
                  • OTEVŘENO
                    START20
                • Radio Metro - live stream
                  #kulturažije
                  • STYLdubstep, grime, uk garage, techno
                  • VSTUPNÉfree
                  • OTEVŘENO
                    START20
                    • 28. 3. sobota
                    • OTEVŘENO20
                      START21
                  • Hudbou proti xenofobii
                    Commodore 64, Interpunkce, Kosy Gen, Kraost, Porajmos - zrušeno
                    • STYLdiy punk hardcore 161 trash
                    • VSTUPNÉ120,-
                    • OTEVŘENO20
                      START21
                    • 27. 3. pátek
                      • OTEVŘENO21
                        START22
                    • Sickness w/ Tony P (A51)
                      XannyM, Dopeminik, Jakubeer, $urvedior - zrušeno
                      • STYLtrap, rap, grime, bass
                      • VSTUPNÉ70,-
                      • OTEVŘENO21
                        START22
                        • 20. 3. pátek
                        • OTEVŘENO21
                          START22
                      • Stuffin Bucket
                        Pixie (t2b, letitroll), Rich (bass beast), Očík (Yoda sound system) - zrušeno
                        • STYLdnb
                        • VSTUPNÉ90,-
                        • OTEVŘENO21
                          START22
                        • 14. 3. sobota
                        • OTEVŘENO19:30
                          START20.00
                      • Underground Comedy + after party - zrušeno
                        • STYLstand up comedy
                        • VSTUPNÉ150,- v předprodeji, goout.cz, 200,- na místě, after party: 70,-
                        • OTEVŘENO19:30
                          START20.00
                        • 13. 3. pátek
                        • OTEVŘENO21
                          START22
                      • Shift
                        nkl 94 (Yolo), Tchagun (A51), Chpln, Rzah - zrušeno
                        • STYLdubstep, grime, uk garage, techno
                        • VSTUPNÉ70,-
                        • OTEVŘENO21
                          START22
                        • 6. 3. pátek
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                      • United Flavour - Here To Stay Tour
                        • STYLreggae-r&b
                        • VSTUPNÉ200,- v předpodeji mic beroun, 250,- na místě
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                        • 28. 2. pátek
                        • OTEVŘENO20:00
                          START21:00
                      • SPS, S.n.a.D.
                        • STYLPunk
                        • VSTUPNÉ150 Kč
                        • OTEVŘENO20:00
                          START21:00
                        • 21. 2. pátek
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                      • Sickness
                        DJ De (Explicit), XannyM, Dopeminik, Jakubeer, $urvedior
                        • STYLTrap, Rap, Grime, Bass
                        • VSTUPNÉ70 Kč
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                        • 14. 2. pátek
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                      • Hugo Toxxx 1000 Tour
                        support by Pridenyyy, Huclberry, Dj Stalone
                        • STYLRAP
                        • VSTUPNÉ250/300 Kč v předpodeji MIC Beroun, 350 Kč na místě
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                        • 8. 2. sobota
                        • OTEVŘENO20:00
                          START21:00
                      • Mucha
                        Tos Posrals Tour
                        • STYLPunk-Schlager
                        • VSTUPNÉ250 Kč v předpodeji goout.net, 300 Kč na místě
                        • OTEVŘENO20:00
                          START21:00
                        • 7. 2. pátek
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                      • Collapse presents
                        Mejra (NSK), Chrpa (Silent Noise), George & Stefa (Collapse)
                        • STYLElectro, Techno, Acid
                        • VSTUPNÉ70 Kč
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                        • 31. 1. pátek
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                      • Shift w/ Tchagun (A51), Chpln, Rzah
                        • STYLDubstep, Grime, UK Garage
                        • VSTUPNÉ70 Kč
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                        • 24. 1. pátek
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                      • Cocoman & Solid Vibes
                        • STYLRaggae, Pop
                        • VSTUPNÉ190 Kč předpodej MIC Beroun, smsticket.cz, 250 Kč na místě
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                        • 17. 1. pátek
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                      • M&Gors sound system
                        • STYLDeep House
                        • VSTUPNÉ70 Kč
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                        • 27. 12. pátek
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                      • Sickness – XannyM, Dopeminik, Jakubeer, $urvedior
                        • STYLTrap, Rap, Grime, Bass
                        • VSTUPNÉ70 Kč
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                        • 25. 12. středa
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                      • HP Techno Christmas w/ Nkyp – Loaren, Nkyp, Chris Lay, Kanhäuser
                        • STYLTechno & House
                        • VSTUPNÉ70 Kč
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                        • 20. 12. pátek
                        • OTEVŘENO20:00
                          START21:00
                      • Funk Fiction – La Fanka + after party w/ Marty (King Sound Steppaz)
                        • STYLCrossover-Funk
                        • VSTUPNÉ100 Kč
                        • OTEVŘENO20:00
                          START21:00
                        • 13. 12. pátek
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                      • Shift w/ Komander (A51), Tchagun (A51), Chpln, Rzah
                        • STYLDubstep, Grime, UK Garage
                        • VSTUPNÉ70 Kč
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                        • 6. 12. pátek
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                      • SB w/ Bass Beast crew - Rich, Basstien & NU.C, Zachy
                        • STYLDnB
                        • VSTUPNÉ70 Kč
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                        • 30. 11. sobota
                        • OTEVŘENO20:00
                          START21:00
                      • Hudbou proti xenofobii – Carl Gut, Antisocial Skills, Orban, Kibera, Bezejmenní psi
                        • STYLPunk, Crust, Hardcore, Grind
                        • VSTUPNÉ120 Kč
                        • OTEVŘENO20:00
                          START21:00
                        • 29. 11. pátek
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                      • Sickness w/ Dryman (A51, 2xTolik, Funk’d Up) + XannyM, Dopeminik, Jakubeer, $urvedior
                        • STYLTrap, Rap, Grime, Bass
                        • VSTUPNÉ70 Kč
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                        • 22. 11. pátek
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                      • All night long w/ Dj Tráva
                        • STYLHouse & Techno
                        • VSTUPNÉ70 Kč
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                        • 15. 11. pátek
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                      • Shift w/ Sir Free (Grime Warrior) & Pirez (A51), Tchagun (A51), Chpln, Rzah
                        • STYLDubstep, Grime, UK Garage
                        • VSTUPNÉ70 Kč
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                        • 9. 11. sobota
                        • OTEVŘENO20:00
                          START21:00
                      • Katarzia
                        • STYLAlternative
                        • VSTUPNÉ150 Kč
                        • OTEVŘENO20:00
                          START21:00
                        • 8. 11. pátek
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                      • Basic Connects w/ Sunshine People – Oldies but housies! Jan Berdych & Libor
                        • STYLDeep House, House, Melodic House & Techno
                        • VSTUPNÉ70 Kč
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                        • 2. 11. sobota
                        • OTEVŘENO20:00
                          START21:00
                      • The Atavists Lo-Fi Live tour, The Oxx, Dirty Blondes
                        • STYLSurf-Stoner Rock, Punk-Rock’n’ Roll, Garage-Punk
                        • VSTUPNÉ120 Kč
                        • OTEVŘENO20:00
                          START21:00
                        • 1. 11. pátek
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                      • Sickness w/ Angry Tableflip (WeDontFollow) + XannyM, Dopeminik, Jakubeer, $urvedior
                        • STYLTrap, Rap, Grime, Bass
                        • VSTUPNÉ70 Kč
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                        • 25. 10. pátek
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                      • M&Gors sound system
                        • STYLDeep House
                        • VSTUPNÉ70 Kč
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                        • 18. 10. pátek
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                      • Fast Food Orchestra
                        + after party w/ King Sound Steppaz
                        • STYLSka-Reggae
                        • VSTUPNÉPředprodej: 190 Kč MIC Beroun a smsticket.cz, 250 Kč na místě, after party 70 Kč
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                        • 11. 10. pátek
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                      • Shift w/ Silhouette vs. Vision of 1994 (Harmless Youth), Tchagun (A51), Chpln, Rzah
                        • STYLDubstep, Grime, UK Garage, Techno
                        • VSTUPNÉ70 Kč
                        • OTEVŘENO21:00
                          START22:00
                        • 4. 10. pátek
                        • OTEVŘENO20:00
                          START21:00
                      • Black Hill & Murder Inc.
                        • STYLHeavy-Heavy, Thrash
                        • VSTUPNÉ100 Kč > 21:00 > 150 Kč
                        • OTEVŘENO20:00
                          START21:00