V Hlinkách 1513, Beroun  |  Otevřeno: od 20.00 hod

u9_start u9_end u9_line

Jak se k nám dostanete?

V Hlinkách 1513, Beroun

© 2014 Metro Club Beroun

 

 

 

Pátek

6.

Mafia

Djs: Fedy (Mushroom), Stefa (Fidget Deviants), George (Collapse),

Babroš (Magors)

Mcs: Jacob (Skyline), Andys

deep electro fidget house party

vstupné zdarma

u40_start u40_end u40_line

sobota

7.

HighLights (Praha), Sam Ou Hell (Zdice) – živě

rock,  pop, alternative

vstupné 50,-

u47_start u47_end u47_line

Pátek

13.

Basic Connects

Chris Quadrant (Nottigham UK), Vilda (Magors), Jan Berdych (Sunshine People)

deep house

vstupné zdarma

u54_start u54_end u54_line

sobota

14.

In Public Ill, Lucky Punch, Stars Are So Far - živě

punk rock, harcore punk, neo punk, pop punk

vstupné: 60,-

u61_start u61_end u61_line

Pátek

20.

Stuffin Bucket

Djs: Rich & Basstien (Bassbeast sound system), Mcquack (Beatspot)

dnb

vstupné zdarma

 

u68_start u68_end u68_line

sobota

21.

Hellapunks uvádí Hardcorepunk

Apolita, Risposta, Slaveny, Kullervo - živě

hardcorepunk

vstupné: 100,-

u75_start u75_end u75_line

Pátek

27.

Magors sound system – fuck the school

deep house

vstupné zdarma

 

u82_start u82_end u82_line

sobota

28.

Sto Zvířat – 25 let tour & TiNG - živě

ska, reggae, praggamuffin

vstupné : 180,- předprodej v klubu metro, v den konání akce 220,-

Pátek

3.

Stuffin Bucket

Djs: Anakin (Deadly Viperz, Shadowbox, Let It Roll), AhZ (VP/NZP),

support by NSS Djs

dnb

vstupné zdarma

u95_start u95_end u95_line

sobota

4.

Black Hill (Beroun), support by Hakmak – živě

heavy heavy, hardcore–punk

vstupné: 100,-

u102_start u102_end u102_line

Pátek

10.

Irie Night meets Mo'Fire warm up

King Sound Steppaz & Jah Army & Mista Deck live

reggae, dancehall

vstupné: zdarma

u109_start u109_end u109_line

sobota

11.

T. R. Y. – Těžko Říct Yak (Beroun), UnionFan, Tak Akorát

bigbeat, rock

vstupné: 100,-

u116_start u116_end u116_line

Pátek

17.

House Čáry 2015 - warm up

Magors sound system & Sunshine People

DEEPHOUSE, TECH-HOUSE

vstupné: zdarma

u123_start u123_end u123_line

sobota

18.

Liwid (Karlovy Vary), Ben Dover (Karlovy Vary) - živě

pop-rock, pop-funk, hardcorepunk

vstupné: 50,- sms ticket.cz, v den konání akce 80,-

u130_start u130_end u130_line

Pátek

24.

Roccaflex crew

dancehall

vstupné: zdarma

u137_start u137_end u137_line

sobota

25.

City Mutants – živě

support by NSS Djs crew: Kuba, Jirka, O. J. Víťa, Petr

dnb

vstupné: 50,-

Jak se k nám dostanete?

V Hlinkách 1513, Beroun

© 2014 Metro Club Beroun

 

 

 

Připravujeme

9. 5.

E!E

22. 5.

Dj Tráva

u175_start u175_end u175_line

6. 6.

SMACK

u180_start u180_end u180_line

13. 6.

Jaroslav Hutka

u185_start u185_end u185_line

PROGRAM prosinec 2014

PROGRAM listopad 2014

PROGRAM říjen 2014

Jak se k nám dostanete?

V Hlinkách 1513, Beroun

© 2014 Metro Club Beroun

 

 

 

PROGRAM leden 2015

Pátek

2.

Zavřeno

sobota

3.

Pátek

9.

sobota

10.

u237_start u237_end u237_line

Pátek

16.

Barování – Dj Down (sunshine people)

funk, house, old school, etc.

vstupné zdarma

 

u244_start u244_end u244_line

sobota

17.

T.Ř.Y

Těžko Říct Yak (Beroun), Bikkinyshop (Beroun),

Fanka (Praha/Hořovice/Beroun) – živě

bigbeat, rock-crossover, funky

vstupné 100,-

 

u251_start u251_end u251_line

Pátek

23.

Beatspot & NSS

dnb

vstupné zdarma

 

u258_start u258_end u258_line

sobota

24.

Irie night inna Metro

Djs: Marty & Koller (King sound steppaz), Matějkys [Rasta(p)berry Selectors],

MC Mic-key Dreadalist (Bad boyz, Nuff sensi) – živě

reggae, dancehall

vstupné zdarma

 

u265_start u265_end u265_line

Pátek

30.

Magors sound system

deep house

vstupné zdarma

 

u272_start u272_end u272_line

sobota

31.

Hellapunks uvádí D.I.Y. HARDCOREPUNK – živě

Lahar, Controlled Existence, Kuzimu Mabaya, Mečem na plocho

hardcore punk, etc.

vstupné 100,-

 

PROGRAM únor 2015

Pátek

6.

Dj Jorgos, support Dj Jan Berdych (Sunshine People)

funk, breaks, deep house, etc.

vstupné zdarma

 

u287_start u287_end u287_line

sobota

7.

Manon Meurt – Prodavač – živě, support Dj Placído

elektro pop

vstupné zdarma

 

u294_start u294_end u294_line

Pátek

13.

Djs Rudeboy (Shadowbox), ahZ (VP/NZP), NSS, Mcquack (Beatspot)

dnb

vstupné zdarma

 

u301_start u301_end u301_line

sobota

14.

Big Party! SWAMP SAFARI SOUND SYSTEM – živě

Djs Kaya (Radio 1), Vincent Richards (Metro resident, ex. Švihadlo,

Dub-O-Net, Jamaica), Selecta Hroutil (Skaman Nr. 1)

elektro pop

vstupné zdarma

 

u308_start u308_end u308_line

Pátek

20.

Mejdlo – Sunshine People Djs & speciální host Dj Loutka (Roxydust)

house, deep house, tech-house

vstupné zdarma

 

u315_start u315_end u315_line

sobota

21.

Afterhours, Echoes of Pink Floyd – živě

progressive rock, rock

vstupné 50,-

 

u322_start u322_end u322_line

Pátek

27.

SPS - živě

punk

vstupné 100,-

 

u329_start u329_end u329_line

sobota

28.

Limitless - Djs Tchagun (A51), Rzah (Nite vibes), Chpln (BiB)

dubstep, techno, grime, UK garage

vstupné zdarma

 

březen

duben

historie

Program

u344_start u344_end u344_line

napiště nám

u349_start u349_end u349_line

Registrujte se k odběru novinek na váš e-mail

Prosím vyplňte platnou emailovou adresu.

odeslat

Přihlašuje se váš email…

Přihlašuje se váš email…

Váše registrace byla odeslána :-)

Nepřijde-li vám potvrzovací e-mail, kontaktuje nás.